Standart Oda

Standart Oda

25 Metrekare büyüklüğünde olan odalarımız çağdaş tasarım ve muhteşem şehir & dağ manzarasına sahiptir. Tüm odalarımızda ücretsiz internet bağlantısı ve iş amaçlı seyahat eden konuklarımıza rahat çalışma ortamı sağlayan çalışma masası mevcuttur. Ayrıca lcd tv,minibar,gardolabı,telefon,banyo,ısıtıcı da mevcut odalarımızda ücretsiz yararlanabileceğiniz çay&kahve servisimiz bulunmaktadır.

Keşfedin
Suit Oda

Suit Oda

Suit Oda 25 Metrekare büyüklüğünde olan odalarımız çağdaş tasarım ve muhteşem şehir & dağ manzarasına sahiptir. Tüm odalarımızda ücretsiz internet bağlantısı ve iş amaçlı seyahat eden konuklarımıza rahat çalışma ortamı sağlayan çalışma masası mevcuttur. Ayrıca lcd tv,minibar,gardolabı,telefon,banyo,ısıtıcı da mevcut odalarımızda ücretsiz yararlanabileceğiniz çay&kahve servisimiz bulunmaktadır.

Keşfedin
Çift Kişilik Oda

Çift Kişilik Oda

Çift Kişilik Oda 25 Metrekare büyüklüğünde olan odalarımız çağdaş tasarım ve muhteşem şehir & dağ manzarasına sahiptir. Tüm odalarımızda ücretsiz internet bağlantısı ve iş amaçlı seyahat eden konuklarımıza rahat çalışma ortamı sağlayan çalışma masası mevcuttur. Ayrıca lcd tv,minibar,gardolabı,telefon,banyo,ısıtıcı da mevcut odalarımızda ücretsiz yararlanabileceğiniz çay&kahve servisimiz bulunmakt

Keşfedin